Neem contact met ons op!
+31 (0)78 612 6666

OUTLET !

In onze Outlet store biedt ONS fiber 2e hands apparatuur aan. Het is verstandig om de Outlet store geregeld te raadplegen. Alle producten worden door ONS fiber nagekeken en voorzien van garantie en een service beurt. Zit hier niet het product bij dat u zoekt dan neem contact op met sales@onsfiber.com. Het aanbod wijzigt regelmatig.

ODM RP 450 powermeter

€385,-€125,-

ODM RP 450 powermeter Image

-850, 1310, 1490, 1550 nm
-Compatibel met alle connectoren
-Multimode/singlemode
-inclusief batterij en riemholster

Datasheet

Neem contact op voor meer informatie.

ODM RP 450 powermeter

€385,-€125,-

ODM RP 450 powermeter Image

-850, 1310, 1490, 1550 nm
-Compatibel met alle connectoren
-Multimode/singlemode
-inclusief batterij en riemholster

Datasheet

Neem contact op voor meer informatie.

?>