Neem contact met ons op!
+31 (0)78 612 6666

OUTLET !

In onze Outlet store biedt ONS fiber 2e hands apparatuur aan. Het is verstandig om de Outlet store geregeld te raadplegen. Alle producten worden door ONS fiber nagekeken en voorzien van garantie en een service beurt. Zit hier niet het product bij dat u zoekt dan neem contact op met sales@onsfiber.com. Het aanbod wijzigt regelmatig.

2
Yes
None
1
1000000
Naam...
/producten/outlet/
Thumbnail

Categorieën:

Gebruikte producten
Gebruikt product: Anritsu MT9090a Single Mode OTDR
Vanaf €1995,-
Gebruikt product: Anritsu MT9090a Single Mode OTDR Image

Nu beschikbaar via de ONS outlet: de Anritsu MT9090a OTDR.
Geleverd zoals zichtbaar op de afbeelding.
Alle gebruikte OTDR’s worden door ons nagekeken voor de levering.
Let op: dit betreft een gebruikt product!
3 maanden garantie
Kalibratie 1 jaar geldig

Neem contact op voor meer informatie.

 

 

Gebruikt product: Fujikura 11s lasapparaat
Vanaf €795,-
Gebruikt product: Fujikura 11s lasapparaat Image

-Compleet met cleaver ct06, voedingsadapter en koffer.
-Alle gebruikte lasapparaten krijgen een servicebeurt alvorens ze verkocht worden.
-3 maanden garantie

Datasheet
Neem contact op voor meer informatie.

Gebruikt product: Fujikura 60r lasapparaat
€5950,-
Gebruikt product: Fujikura 60r lasapparaat Image

-Complete Ribbon lasmachine kit
-Inclusief cleaver en thermische stripper.
-Alle lasapparaten krijgen een servicebeurt voor de verkoop

Datasheet

Neem contact op voor meer informatie.

Fujikura FID-26R Fiber identifier
€350,-
Fujikura FID-26R Fiber identifier Image

FID-26R optical fiber identifier.

Omvang levering:
FID-26R Fiber identifier
LSR-02 lichtkap
Draagtasje
Handleiding

Neem contact op voor meer informatie.

ANT tool
€145,-
ANT tool Image

Gebruikte ANT tool.

ANT Tool Houder FSM-60S
7939.50
Sale
ANT Tool Houder FSM-60S Image

Gebruikte ANT Tool houder voor de FSM-60S.
Lichte gebruikssporen.
Nieuw €79,-, nu voor €39.50

Video Microscoop
1194550
Sale
Video Microscoop Image

Video Microscoop.

Nieuwprijs €1194

Afgeprijsde nieuwe producten
Fis Pocket laserpen met universele 2.5mm adapter
€150,-€69,-
Sale
Fis Pocket laserpen met universele 2.5mm adapter Image

Aluminium behuizing.
golflengte: 650 nm
6-7 km Singlemode
4-5 km Multimode

Omvang levering:
Beschermrubbers
Nylon riem holster
2 AA batterijen

Datasheet

Neem contact op voor meer informatie.

 

ODM RP 450 powermeter
€385,-€125,-
Sale
ODM RP 450 powermeter Image

-850, 1310, 1490, 1550 nm
-Compatibel met alle connectoren
-Multimode/singlemode
-inclusief batterij en riemholster

Datasheet

Neem contact op voor meer informatie.

Glasvezel monteurset
€368,-€295,-
Sale
Glasvezel monteurset Image

Begin goed voorbereid aan uw laswerkzaamheden met onze glasvezel monteurset.
Deze compleet uitgeruste monteurset bevat de volgende artikelen:

  • 1 Fiber Optic Stripper FO 103-S
  • 1 FO-103S-300 900um stripper **vervanger NN-305**
  • 1 Ideal Tube Stripper Grijs
  • 1 Ideal Tube Stripper Blauw
  • 1 Kevlar Schaar KS-1
  • 1 Coax Cable Stripper RG 58-59
  • 1 Kabelmes 291 6cm
  • 1 Pincet ESD Zwart
  • 3 Scrubber Brush 228
  • 1 Permanent marker 1 mm zwrt
  • 1 Permanent marker 1,5-3 mm zwrt
  • 1 Knipex Elektronica-Zijsnijtang 7742-115mm
  • 1 Knipex Telefoontang 2925-160mm
  • 1 PB Schroevendraaier Ster PH1
  • 1 PB Schroevendraaier Ster PH2
  • 1 PB Schroevendraaier Plat 1
  • 1 PB Schroevendraaier Plat 3
  • 1 ONS Connector Cleaner
  • 1 General Purpose Cotton Swabs (100 stuks)
  • 1 One-Click Cleaner 2,50mm – SC, FC, ST
  • 1 Ethyl Alcohol 96% Fles 1L
  • 1 Kimtech Science Kimwipes (280 doekjes per doosje)
  • 1 Dispenser Wit 240ml
  • 1 Gereedschapsbak Ironside zonder opdruk
8 vezelige glasvezelkabel (900u)
vanaf €15,-
8 vezelige glasvezelkabel (900u) Image

8 vezelige single mode glasvezelkabel met fan out en sc/apc connectoren.
Beschikbare lengten:
-14m
-25m
Zo lang de voorraad strekt.

Cletop Connector Cleaner Type A (duplex)
129.6099.95
Sale
Cletop Connector Cleaner Type A (duplex) Image

Details:

  • Palm-sized and lightweight
  • Easy and safe to use whether in the engineering lab, on the production line, or in the field
  • Cleaning tape is replaceable and cost effective
  • One cleaning tape can be used for more than 400 wipes
  • Has excellent anti-static attributes to avoid reattachment of dust to the ferrule after cleaning
  • Use for SC, FC, ST connnectors
  • Designed so that all operators can consistently achieve high quality cleaning without alcohol or other solvents
Gebruikte producten
Gebruikt product: Fujikura 11s lasapparaat Image
Gebruikt product: Fujikura 11s lasapparaat
-Compleet met cleaver ct06, voedingsadapter en koffer. -Alle gebruikte lasapparaten krijgen een servicebeurt alvorens ze verkocht worden. -3 maanden garantie ... Lees meer
Vanaf €795,-
Gebruikt product: Fujikura 60r lasapparaat Image
Gebruikt product: Fujikura 60r lasapparaat
-Complete Ribbon lasmachine kit -Inclusief cleaver en thermische stripper. -Alle lasapparaten krijgen een servicebeurt voor de verkoop Datasheet... Lees meer
€5950,-
Fujikura FID-26R Fiber identifier Image
Fujikura FID-26R Fiber identifier
FID-26R optical fiber identifier. Omvang levering: FID-26R Fiber identifier LSR-02 lichtkap Draagtasje Handleiding Neem contact op voor meer informatie.... Lees meer
€350,-
ANT tool Image
ANT tool
Gebruikte ANT tool.
€145,-
Sale
ANT Tool Houder FSM-60S Image
ANT Tool Houder FSM-60S
Gebruikte ANT Tool houder voor de FSM-60S. Lichte gebruikssporen. Nieuw €79,-, nu voor €39.50... Lees meer
7939.50
Sale
Video Microscoop Image
Video Microscoop
Video Microscoop. Nieuwprijs €1194
1194550
Afgeprijsde nieuwe producten
Sale
ODM RP 450 powermeter Image
ODM RP 450 powermeter
-850, 1310, 1490, 1550 nm -Compatibel met alle connectoren -Multimode/singlemode -inclusief batterij en riemholster Datasheet... Lees meer
€385,-€125,-
Sale
Glasvezel monteurset Image
Glasvezel monteurset
Begin goed voorbereid aan uw laswerkzaamheden met onze glasvezel monteurset. Deze compleet uitgeruste monteurset bevat de volgende artikelen: 1 Fiber Optic Stripper FO 103-S 1 FO-103S-300 900um stripper **verv... Lees meer
€368,-€295,-
8 vezelige glasvezelkabel (900u) Image
8 vezelige glasvezelkabel (900u)
8 vezelige single mode glasvezelkabel met fan out en sc/apc connectoren. Beschikbare lengten: -14m -25m Zo lang de voorraad strekt.
vanaf €15,-
Sale
Cletop Connector Cleaner Type A (duplex) Image
Cletop Connector Cleaner Type A (duplex)
Details: Palm-sized and lightweight Easy and safe to use whether in the engineering lab, on the production line, or in the field Cleaning tape is replaceable and cost effective One cleaning tape c... Lees meer
129.6099.95

?>