Neem contact met ons op!
+31 (0)78 612 6666

Werken bij ONS? Vacature servicebalie / magazijnmedewerker

Werken bij ONS? Vacature servicebalie / magazijnmedewerker

Ben jij de vlotte servicebalie / magazijnmedewerker die van aanpakken houd? Is de technische (glasvezelbranche) helemaal jouw ding en lijkt het jou zo interessant dat jij de commitment hebt om het servicehart van ONS Fiber uit te dragen? Dan pas jij in ons team!

ONS Fiber Alblasserdam is op zoek naar iemand die onze Coen kan ondersteunen met het inpakken van pakketten, ontvangen van leveranciers en service verlenen aan de glasvezelmonteurs. De benodigde kennis zal jou worden bijgebracht door Coen en jullie gaan er samen een succes van maken!

ONS Fiber is een familiebedrijf met korte lijnen. Wij houden ervan om snel te schakelen en we zijn transparant in ons doel en onze visie. Ons bedrijf groeit en is continu in beweging. Wij zijn dan ook altijd op zoek naar nieuwe collega’s om ons team te versterken. Als je wil werken, groeien en leren in de enerverende wereld van glasvezel en de telecommarkt dan ben je bij ONS Fiber aan het goede adres. Wij hechten veel waarde aan de ontwikkeling en het welzijn van onze mensen en bieden je daarom veel ruimte om je te kunnen blijven ontplooien.

Dit kun jij managen!

 • Orders inboeken en verzenden of je gaat dit leren
 • Het magazijn netjes houden
 • Zorgen dat iedere glasvezelmonteur goede service ontvangt
 • 7000 verschillende artikelen

Jouw DNA

 • Hands on mentaliteit
 • Stressbestendig
 • Klantgericht
 • Je hebt talent in omgang met mensen
 • Meester van MS Office

Wat krijg je er voor terug?

 • Een super toffe baan met fijne collega’s die jou het vak verder gaan leren.
 • Uiteraard is een baan bij ONS Fiber meer dan een afwisselende baan. Je mag deel uitmaken van een groter geheel waar jij 32 tot 40 uur per week volop aan de bak kan.
 • Super leuke werksfeer
 • Salaris
 • Vakantie

Meer weten?
Mail, bel of wees creatief en stuur je sollicitatie naar administratie@onsfiber.com
Bellen kan in ieder geval direct naar 078-6126666

?>